Suspects APK 2.0.6

Icon Suspects APK 2.0.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Suspects APK Son Sürüm İle Oyunun Yenilenmiş, Güncel Versiyonunu Oynamaya Başlayabilirsiniz. Suspects APK + Menu Dosyası Birlikte Sitemizde Bulunmaktadır!

Bilgisi Suspects

İsim Suspects
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.0.6
Boyut 187.84 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Wildlife Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.wildlifestudios.free.online.games.suspects
Şimdi İndir

Suspects: Gizemli Malikane Nedir?

10 oyuncunun esrarengiz bir malikane içerisinde katil rolünü üstlenen oyuncuyu bulmaya çalıştığı bir mobil oyundur. Oyuncular hayvan karakterlerini kullanmaktadır. Oyun, “Wildlife Studios” isimli başarılı oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

“Aksiyon Oyunları” kategorisinde bulunan Suspects APK İndir Son Sürüm oyunu, oyuncuların birbirini aldatmasına dayanmaktadır. Bir oyuncu katil rolünde, diğer 9 oyuncu misafir rolünde oyuna katılmaktadır.

Katilin diğer oyuncuları çaktırmadan öldürmesi gerekmektedir. Misafir oyuncular belirli aralıklarla toplantı yapabilmekte ve bu toplantılarda katili oyuncuyu tahmin etmek için oy vererek bir oyuncuyu evden dışarı atmaktadırlar.

Katilde bu toplantılara katılabildiği için diğer oyuncuların dikkatini dağıtarak kendisini suçsuz göstermeye çalışmaktadır. Mücadele bu kapsamda heyecan dolu bir şekilde devam etmektedir.

Suspects APK PC oyununun ardından mobil oyuncular için geliştirilmiştir. Suspects APK İndir ile sitemizden indirebileceğiniz oyun içerisinde, diğer oyuncular ile sesli iletişim kurabilirsiniz.

Suspects APK oyununu mobil cihazınızdan internet bağlantısı ile oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir rekabete katılabilir, birbirinize karşı rakip olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)