Survival Game Master APK 1.23

Icon Survival Game Master APK 1.23
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Survival Game Master APK İle Ölüm Kalım Oyununda Kuralları Belirleyin! Survival Game Master APK Özelliği İle İstediğiniz Gibi Oyununuzu Kurun!

Bilgisi Survival Game Master

İsim Survival Game Master
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.23
Boyut 170.80 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici ZPLAY HC Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.together.SurvivalGameHost
Şimdi İndir

Squid Game Survival Master APK Nedir?

Survival Game Master Menu oyunu hayatta kalmaya dayalı bir oyun düzeni kurduğunuz, mobil bir oyunudur. Popüler Netflix dizisi olan Squid Game’den esinlenilen bu oyunda amaç, para kazanmak için ölümcül oyunları oynayacak insanları toplamak ve oyunları oynatmaktır.

Survival Game Master APK Android Oyun camiasında büyük ses getirmiştir. Benzeri oyunların üzerinde kalmış ve popülerliğini artırmıştır. Survival Game Master İOS işletim sisteminde de oynanabilmektedir.

Oyuncuları oynatmak, koruma tutmak ve oyun alanları inşa etmek için para vermeniz gerekmektedir. Web sitemizdeki Survival Game Master İndirme bağlantısı ile Survival Game Master özelliğini kullanabilir ve çok büyük kaynaklara sahip olabilirsiniz!

Oyun, “ZPLAY HC Games” tarafından geliştirilmiştir. İçeriğindeki şiddet unsurlarından dolayı 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Survival Game Master APK Son Sürüm versiyonuna sitemizden ulaşabilirsiniz!

Bu sefer ölümcül oyunları oynayan değil de oynatan olmak ister misiniz? Survival Game Master APK para elmas oyunu içerisinde macera ve heyecan sizleri beklemektedir!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)