Supremacy 1914 APK 0.172

Icon Supremacy 1914 APK 0.172
★★★★★ ★★★★★
Rapor

1914 Supremacy Oyunu İçerisinde Ulusunu Yönetmeye Ve Liderlik Yapmaya Hazır Mısın? Süpremacy 1914 APK Reklamsız Oyunu İle Birlikte Rakip Oyunculara Meydan Okumak İster Misin?

Bilgisi Supremacy 1914

İsim Supremacy 1914
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 0.172
Boyut 44.23 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Bytro Labs
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bytro.supremacy1914
Şimdi İndir

Supremacy 1914 Mobile Nedir?

1.Dünya Savaşının görkemli mücadelesini tecrübe edebileceğiniz stratejik bir savaş oyunudur. Rütbeli bir lider olarak askeri güçlerinizin gelişimini sağlamak, savaşa hazırlanmak ve strateji kurmak oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Oyun içerisinde bulunan haritalar gerçek ölçülere dayanarak tasarlanmıştır. Bir harita içerisinde, 500 oyuncuya kadar çevrimiçi rakip oyuncular yer almaktadır. Supremacy 1914 Oyna ve amansız bir savaş içerisinde liderlik yeteneğini göster!

Supremacy 1914 World War oyununda eski teknolojinin gelişmesi için ilk adımları atabilir, yeni silahlar ve tanklar geliştirebilir, savaşın seyrini değiştirecek ve tarihe geçecek adımları atabilirsiniz.

Supremacy 1914 APK oyunu içerisinde diğer oyuncularla askeri güçlerinizi ve çıkarlarınızı birleştirebilir, rakiplerinize karşı birlikte mücadele edebilirsiniz.

Android ve iOS sistemli cihazlarınıza Supremacy 1914 İndir ile oyununu indirebilirsiniz. Heyecanlı savaş mücadelesine hemen katılabilirsiniz.

Supremacy 1914 APK oyunu, “Bytro Labs” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. 1. Dünya savaşını gerçekçi bir şekilde tecrübe etmeniz için geliştirilen ve +10 yaş oyunculara sunulan modlu bir strateji oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)