Supertype APK 2.05

Icon Supertype APK 2.05
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Supertype APK Sınırsız para Oyun İndir Ve Beyin Jimnastiği Yapmak İçin Kelime Bulmacalarını Çöz! Supertype APK 2023 Oyununu İle Birlikte Sitemizden İndirebilirsiniz!

Bilgisi Supertype

İsim Supertype
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.05
Boyut 25 MB
Kategori Kelime
Geliştirici Flying Arrow 2018 Games - Color Road
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Supertype! Nedir?

Supertype APK Android cihazlarınız için pratik zekanızı ve hızlı karar verme yeteneğinizi geliştirmek amacıyla tasarlanan, bulmaca tabanlı mobil bir İngilizce kelime oyunudur.

Oyun içerisinde harflerden oluşan kare kutular bulunmaktadır. Bu kutular farklı dizayn şekillerine sahiptir. Elinizdeki harfleri kullanarak harfleri boş kutuların içerisine koymanız ve anlamlı kelime ya da kelimeler oluşturmanız gerekmektedir.

Mobil oyun aracılığı ile yeni kelimeler öğrenerek kelime haznenizi de genişletebilirsiniz. Supertype APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz.

Farklı oynanış modlarına sahip olan mobil oyun, “Flying Arrow 2018 Games - Color Road” tarafından geliştirilmiştir. Eğlenceli ve öğretici özellikleri ile dikkat çekmektedir. Supertype APK Oyun İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Supertype APK oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz. Eğlenceli bir deneyim tecrübe ederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)