Supersu APK 2.82

Icon Supersu APK 2.82
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Supersu Root Atma İşleminizi Sağlıklı Bir Şekilde Gerçekleştirmeniz İçin Geliştirilen Mobil Uygulamadır. Superuser Pro APK Uygulamasını Kullanarak Kontrolü Ele Al!

Bilgisi Supersu

İsim Supersu
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3.2+
Son Sürüm 2.82
Boyut 6 MB
Kategori Alet
Geliştirici Codingcode
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Süpersu Nedir ?

Akıllı cihazınız içerisinde erişemediğiniz dosya ayarlarına ve işletim sistemi düzenlemelerine ulaşmanızı sağlayan bir Root atma ve kontrol etme uygulamasıdır.

“Coding Code” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilen uygulama aracılığı ile Android sistemli cihazınızda işletim sisteminde yapmak istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Basit bir arayüz ile tasarlanan Supersu V2 82 APK uygulamasını güncel bir sürüm ile kullanarak en yeni özelliklere anında erişim sağlayabilirsiniz. Uygulama simgelerinizi değiştirebilir, kullanıcı erişim günlüğüne ulaşabilirsiniz.

Uygulama cihazınızda hayalet modunda çalışmaktadır. Root programını hemen kullanmaya başlamak ve cihazınızda Root atma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için Supersu Pro APK İndir ile uygulamayı sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Supersu Premium APK uygulaması cihazınızdaki tüm detaylara erişmenizi sağlamaktadır. Sistem dosyalarının çalışma şeklini değiştirebileceğiniz gibi pil kullanım ayarlarınızı da kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)