Super Kick Off APK 3.0.4

Icon Super Kick Off APK 3.0.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

SuperKickOff - Soccer manager APK Oyunu İle Futbol Mücadelesinde Rol Almaya Hazır Mısınız? Super Kick Off Time Oyunu İçerisinde Takımını Kur, Taktiklerini Belirle!

Bilgisi Super Kick Off

İsim Super Kick Off
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.0.4
Boyut 21.11 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Bleutecmedia
Fiyat Bedava
Google Play Linki app.superkickoff
Şimdi İndir

Super Kick Off APK Nedir?

Futbol turnuvalarına katılabileceğiniz, futbol takımınızı kurarak taktik belirleyebileceğiniz ve mücadele içerisinde aktif rol alabileceğiniz bir mobil oyunudur.

Super Kick Off Manager oyunu içerisinde futbol yeteneğinizi ve kendi taktiklerinizi geliştirebilirsiniz. Karşılaşma sonrasında takım istatistiklerini görebilir ve istatistiklere göre takım antrenmanları düzenleyebilirsiniz.

Superkickoff - Soccer Manager ile kendi stadyumunuzu kurabilir, stadyumu yenileyebilir ve takımınızı kişiselleştirebilirsiniz. Efsane oyuncuları kadronuza dahil edebilir ve lig mücadelelerine katılabilirsiniz.

Super Kick Off APK Money ile birlikte oyun içerisinde sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Oyununu sitemizden hemen indirebilirsiniz.

Super Kick Off APK oyunu, “Bleutecmedia” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Heyecanlı futbol mücadelesinde kendi futbol takımınızı yönetmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)