Sumotori Dreams APK 1.3.0

Icon Sumotori Dreams APK 1.3.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sumotori Dreams Ücretsiz İndir Ve Online Olarak Rakiplerinle Karşılaş! Sumotori Dreams APK Full Olarak Sitemizde Sunulmaktadır! Dengeni Sağlayabilecek Misin?

Bilgisi Sumotori Dreams

İsim Sumotori Dreams
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.3.0
Boyut 3.5 MB
Kategori Spor
Geliştirici gravity sensation
Fiyat $1.39
Google Play Linki com.gravitysensation.sumotori
Şimdi İndir

Sumotori Dreams Nedir?

Kare ve dikdörtgen şeklindeki bloklardan oluşan güreşçiler ile rakibinizi yuvarlak pistten dışarı atmaya çalışmak amacıyla oynanan bir mobil oyundur.

Sumotori Dreams oyunu, “gravity sensation” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir. “Spor Oyunları” isimli kategoride listelenmektedir. PEGI 3 sertifikası (3 yaş ve üzeri kullanıcılar) ile birlikte sunulmaktadır.

Oyunda karakterlerin kontrolü oldukça zordur. Sadece dengenizi sağlamak için bile pratik yapmanız gerekmektedir. Rakibinize hamle yaparken dengenizi kaybetmeniz ve düşmeniz olasıdır.

Bu sebeplerle oyunda oldukça komik anlar yaşanmaktadır. Ayrıca oyun içerisine gizlenmiş bazı sürprizler bulunmaktadır. Sumotori Dreams Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Sumotori Dreams Full İndir ve spor oyununda güreş yeteneğini sergile! Sumotori Dreams APK Download ile eğlenceli bir oyun deneyimi sizi bekliyor!

Sumotori Dreams APK oyununda gücünüzü test etmeye hazır mısınız? Zorlu rakiplerinize karşı mücadele edebilecek misiniz? Oyunu oynamaya hemen başlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)