Subway Surfers APK 3.18.0

Icon Subway Surfers APK 3.18.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Subway Surfers APK Yükle Ve Hemen Oynamaya Başla! Subway Surfers APK İndir Ve Menüsü Elde Et! Oyun İçindeki En Yüksek Puanı Sen Kazan!

Bilgisi Subway Surfers

İsim Subway Surfers
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.18.0
Boyut 163.14 Mb
Kategori Atari
Geliştirici SYBO Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kiloo.subwaysurf
Şimdi İndir

Subway Surfers Oyunu Nasıl Oynanır?

Her yaştan oyuncuya hitap eden bu uygulamanın oynaması çok kolaydır. Sizi kovalayan bekçi ve köpeğinden kaçmaya çalıştığımız bir oyundur. Oynaması çok kolay olmasına karşın, oyunda ilerledikçe hızlanmanız ve doğru hamleyi yapmanız gerekmektedir.

Türkçe dil desteği kullanıcılara sunulmuştur. Uygulamaya giriş yaptığınızda oynamak için ekrana dokunun yazısını görmekteyiz. Ekrana dokunduğunuzda oyun başlamaktadır. Tren rayları üzerinde altınları toplamaya çalışırken bir yere çarpmamak için hızlı karar vermelisiniz.

Facebook sosyal platformuna, oyun içinden bağlanabilir ve arkadaşlarınızla bu oyunu oynayabilirsiniz. Üstelik bu bağlantı sonucunda, oyunun tanıtımını dolaylı olarak yaptığınız için ödül kazanabilirsiniz. Subway Surfers APK Indir 2022 Son Sürüm ile uyumludur. Birçok ödüle kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Oyunda kazandığınız para ve anahtarlar ile karakterinizin kıyafetlerini değiştirebilirsiniz. Kutuları açıp kaykay gibi ödüller kazanabilirsiniz. Subway Surfers Menüsü Yükle kazandığın ödülleri oyun içerisinde kullan!

Sybo Games ApS’ın geliştiricisi olduğu bu uygulama kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir. Subway Surf Menu APK ile yeni eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)