Stumble Guys APK 0.56.1

Icon Stumble Guys APK 0.56.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Stumble Guys APK Menu İndir Ve Gerçek Rakiplerle Anlık Olarak Koşu Yarışına Başla! Stumble Guys APK mücevher Oyna Ve Heyecan Dolu Mücadelelerde Zorlu Seviyelerde Mücadeleye Katıl!

Bilgisi Stumble Guys

İsim Stumble Guys
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 0.56.1
Boyut 200.45 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Kitka Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kitkagames.fallbuddies
Şimdi İndir

Stumble Guys APK Son Sürüm Nedir?

32 farklı kullanıcının aynı parkur üzerinde koşu yarışını tamamlamak için birbirleri ile mücadele etmesini konu edinen mobil bir oyunudur.

Koşu parkuru üzerinde engeller, hareketli platformlar ve düşmemeniz gereken boşluklar bulunmaktadır. Diğer oyuncular rakiplerini aşağıya ittirmeye ve öne geçmeye çalışmaktadır.

Rekabet dolu oyunu içerisinde Stumble Guys Menu kullanarak karakterinizi kişiselleştirebilir, özelleştirme seçeneklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Komik ve eğlenceli fizik ile birlikte geliştirilen mobil oyunu içerisinde üst seviyelere çıkabilir, Stumble Guys Elmas Para kaynaklarını olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Stumble Guys APK Tüm Cildin oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Zorlu mücadelelerde eğlence dolu rekabete hemen sizde katılabilirsiniz.

Stumble Guys Multiplayer Royale APK oyunu, “Kitka Oyunları” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş gruplarındaki oyun severlerin oynayabileceği bir yarış oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)