Street Racing APK 1.5.11

Icon Street Racing APK 1.5.11
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Street Racing HD APK İle Online Araba Yarışlarında Yeteneğinizi Sergilemeye Hazır Mısınız? Street Racing APK İndir Ve Akıllı Cihazından Araba Sürmeye Başla!

Bilgisi Street Racing

İsim Street Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.5.11
Boyut 159.02 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici The Rise
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.therise.streetracing
Şimdi İndir

Street Racing Nedir?

Lüks spor otomobil araçları kullanabileceğiniz, araba yarışları esnasında drift yapabileceğiniz, “The Rise” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir mobil oyundur.

Street Racing APK oyunu, 10 oyuncuya kadar gerçek zamanlı olarak oynanabilmektedir. Ayrıca oyun içerisinde araçlarınızı kendi zevkinize göre kişiselleştirmeniz mümkündür.

Farklı yarış türlerini oynayabileceğiniz Street Racing Grand Tour APK oyununda, farklı oyun modları bulunmaktadır. Örneğin, kaçan bir arabayı yakalamak için mücadeleye girmeniz mümkündür.

Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilen oyunu, Street Racing APK Download ile sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir mücadeleye girebilirsiniz.

Street Racing APK oyunu ile online yarışlara katılabilir, başarı kazandıkça kullandığınız aracınızı geliştirebilirsiniz. Yeni arabalar kullanarak sürüş yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)