Stray Game APK 1.0

Icon Stray Game APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Evcil Hayvan Olmak Mı? Stray Gameplay İle Kedi Olmayı Simüle Ederek Teknolojik Bir Dünyada Maceraya Atıl! Stray Cat Game Oyunuyla Stresini Azalt Kedi Gibi Ol!

Bilgisi Stray Game

İsim Stray Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 81 MB
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Stray
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Stray Game Play Nedir?

Unutulmuş ve kaybolmuş bir kedi olarak ailenizi aradığınız bir kedi simüle oyunu olan Stray Game PC ve mobil cihazlarda oynanabilmektedir. Ölü bir siber şehirde, neon lambaların aydınlığı içerisindeki maceranızı bir kedi olarak yaşayabilirsiniz!

Grafikleriyle Cyberpunk 2077’yi andıran oyun, içerisinde heyecanlı bir deneyim sunmaktadır. Mobil oyunu, “BlueTwelve Studio” tarafından geliştirilmiştir.

Stray Game Review ile oyun içerisinde meraklı bir şekilde gezinen kedi olarak çok fazla tehditle karşı karşıya olduğunuzu unutmayın. Bu terk edilmiş gibi görünen şehir aslında sahipsiz değil!

Korkmayın Stray Game PS5 oyununda herkes düşman değildir, hele de B-12 gibi iyi robotlar. Karşılaştığınız engelleri geçmek için bazen hızlı koşmanız, bazense çok uzağa zıplamanız gerekebilir.

Bir kedi olarak ölü bir siber şehri araştırmak ister misiniz? Muazzam grafikleriyle ve hikayesiyle Stray Game APK oyununu, sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)