Stranger Things 3 The Game APK 1.4.0

Icon Stranger Things 3 The Game APK 1.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Stranger Things 3 The Game Russian Dictionary Eklentisi İle Sözlüğe Erişim Sağla! Stranger Things 3 The Game Steam Gibi Platformlarda Dikkatleri Üzerine Topladı!

Bilgisi Stranger Things 3 The Game

İsim Stranger Things 3 The Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 1.4.0
Boyut 199.97 Mb
Kategori Macera
Geliştirici Netflix, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.netflix.NGP.StrangerThings3
Şimdi İndir

Stranger Things 3 The Game Walkthrough Nedir?

Stranger Things isimli dizi serisinin mobil oyunu içerisinde gerçek karakterler, dizi ile paralel bir oyun hikayesi, heyecan, aksiyon ve fantastik öğeler bulunmaktadır.

Stranger Things 3 The Game Metacritic oyunu, Hawkins isimli kasabada geçmektedir. Oyunu içerisinde 12 farklı karakter kullanılmaktadır. Her karakterin güçlü olduğu özellikleri bulunmaktadır.

Stranger Things 3 The Game Hawkins Lab Rat Puzzle oldukça keyifli bir oyun deneyimini kullanıcılara sunmaktadır. Oyun içerisinde sıkıcı reklamlar ve ücretli satın almalar bulunmamaktadır.

Stranger Things 3 The Game PS4 ve bilgisayar için geliştirildikten sonra, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Stranger Things 3 The Game 2 Player olarak oynanabilmektedir.

Stranger Things 3 The Game APK oyunu, “Netflix, Inc.” tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı boyutlardan gelen yaratıklara karşı mücadele edebileceğiniz bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)