Stickman Legends Offline Game APK 3.5.6

Icon Stickman Legends Offline Game APK 3.5.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Stickman Legend APK Oyununu Akıllı Cihazınızdan İnternet Bağlantınız Olmadan Oynayabilirsiniz. Stickman Legends Shadow War Offline Fighting Game APK Oyununa Katıl!

Bilgisi Stickman Legends Offline Game

İsim Stickman Legends Offline Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.5.6
Boyut 106.22 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici ZITGA
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.zitga.ninja.stickman.legends.shadow.wars
Şimdi İndir

Stickman Legends: Offline Game Nedir?

Etkileyici bir serüven içerisinde macera dolu bir hikayeyi offline (çevrimdışı) olarak oynamanız için sunulan mobil bir aksiyon oyunudur. Stickman Legends Offline Game Android oyun cihazları için “ZITGA” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir.

“PEGI 12” (12 yaş ve üzerindeki kullanıcılar) sertifikasına sahip olan Stickman Of Legends APK oyunu, internet bağlantınız olmadan oynayabileceğiniz en iyi aksiyon oyunlarından birisidir.

Çizgi adam karakterlerini kullanarak ilerleyebileceğiniz oyun içerisinde, seviyeler ve bölümler bulunmaktadır. Yeni seviyelere ulaşmak için bulunduğunuz seviyeyi yıldız kazanarak tamamlamanız gerekmektedir.

Oyundaki bölümler farklı sayıdaki seviyelerden oluşmaktadır ve her bölüm sonunda güçlü bir canavar ile karşılaşmanız ve onu yenmeniz gerekmektedir.

Oyunda ilerledikçe karakteriniz üzerinde geliştirmeler yapabilir, karakterinize seviye atlatabilir, yeni eşya ve malzemeleri kuşanarak daha güçlü bir hale gelebilirsiniz.

Stickman Legends Game Offline Permainan Shadow HD APK oyununda, yeni seviyelere ulaştıkça karakterinizin yeteneklerini kullanıma açabilir ya da yeteneklerinizi daha çok güçlendirebilirsiniz.

Stickman Legends Offline Game APK oyunu ile soluksuz oynayacağınız ve hemen bitirmek isteyeceğiniz muhteşem bir maceraya hemen katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)