Stickman Dismounting APK 3.1

Icon Stickman Dismounting APK 3.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Stickman Dismount APK Oyunu Etkileyici Animasyonlara Sahip Bir Mobil Oyundur. Stickman Dismounting Hero Fly APK Oyunu İle Eğlenceye Katılabilirsiniz!

Bilgisi Stickman Dismounting

İsim Stickman Dismounting
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 3.1
Boyut 46.81 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici ViperGames
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ViperGames.StickmanDismount
Şimdi İndir

Stickman Dismounting Nedir?

Çöp adam karakterinize en çok hasarı almak için ne yapabilirsiniz? Bombaların üstüne atlayabilir, çeşitli araçlarla kaza yapabilir, topların ve mermilerin hedefi olabilirsiniz. Stickman Dismounting APK oyunu size tam olarak bu deneyimi sunmaktadır.

Stickman Turbo Dismounting APK oyunundaki temel amaç çöp adam karakterine olabildiğince hasar vermektir. Geliştiriciler oyun içerisinde “Ragdoll” isimli bir fizik sistemi kullanarak oyunu dizayn etmişlerdir.

Ragdoll fizik sistemi, çöp adamın savrulma, hasar alma ve hareket etme işlevlerini oldukça gerçekçi bir hale getirmektedir. Oyun içerisindeki animasyon efektleri ile birlikte, keyifli bir oyun deneyimi sunulmaktadır.

Seviyelerden oluşan oyun içerisinde, motosiklet kullanabilir, kaykaya binebilir, araba sürebilirsiniz. Stickman Dismounting APK Para ile birlikte, istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Oyun, “ViperGames” tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. PEGI 12 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika 12 yaş altındaki kullanıcılar için oyunun zararlı olabileceğini ifade etmektedir. Stickman Dismounting APK ile tüm stresinizi atmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)