State of Survival APK 1.18.60

Icon State of Survival APK 1.18.60
★★★★★ ★★★★★
Rapor

State Of Survival'ın tüm özelliklerini keşfedin! State Of Survival APK ile insanlığın yükselişi için arkadaşlarınızla zombilere karşı savaşın!

Bilgisi State of Survival

İsim State of Survival
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.18.60
Boyut 249.33 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici KingsGroup Holdings
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kingsgroup.sos
Şimdi İndir

State of Survival: The Walking Dead Collaboration Nedir?

Oyunun hikayesinde, dünyada başlayan amansız bir salgının ardından çoğu insan enfekte olmuş, dünya yaşanmaz bir hale gelmiştir.

Hayatta kalmayı başaran az sayıda insan bulunmaktadır. Enfekte olmuş vahşi hareketler sergileyen zombilere karşı kendilerini korumaya çalışmaktadırlar.

Cesaretli insanlar, hükümetleri ve orduyu yok eden salgınla başa çıkmaya çalışmakta ve direniş göstermektedir. Bu direnişte rol olmak oyunun temel amacını oluşturmaktadır. State Of Survival APK İndir ve online olarak maceraya katıl!

State Of Survival APK Full içerisinde, hayatta kalan insanlar için yaşam alanı inşa edebilirsiniz. İnşa ettiğiniz bu yaşam alanı gelecekte kurulacak imparatorluğun temellerini oluşturacaktır.

Hayatta kalan insanları kurtarmaya çalışmalı, aklını kaçırmış enfekte zombilere karşı güçlenmelisiniz. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla birlikte kendinizi korumalısınız.

Bu hastalığı ortadan kaldırabilmek için araştırma yapabilirsiniz. İnsanlığın geleceği için, mutasyonların önüne geçebilirsiniz.

State Of Survival APK 2022, “KingsGroup Holdings” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Oyunu, Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Heyecanlı bir hayatta kalma tecrübesini arkadaşlarınızla birlikte yaşamak için, State Of Survival APK oyununu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. 

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)