State Connect: traffic control APK 1.71

Icon State Connect: traffic control APK 1.71
★★★★★ ★★★★★
Rapor

State Connect Traffic Control APK Kullanarak Oyuna Avantajlı Başlayın! State Connect Traffic Control APK Android İçin Sunulmuştur!

Bilgisi State Connect: traffic control

İsim State Connect: traffic control
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.71
Boyut 124.38 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici CASUAL AZUR GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.TwinCrab.Motorpolia
Şimdi İndir

State Connect: Traffic Control Nedir?

Şehirler arasında otoyol inşa edebileceğiniz, ulaşım hatlarını geliştirerek puan toplayabileceğiniz bir mobil oyundur. “CASUAL AZUR GAMES” isimli geliştirici tarafından sunulmuştur.

Otoyol inşa etmek için kullanabileceğiniz farklı seçenekleriniz bulunmaktadır. İnşa etme işlemi, parmağınızı bir noktadan diğerine kaydırmanız ile gerçekleşmektedir. Oyunun kontrolü oldukça kolaydır.

State Connect Traffic Control APK Son Sürüm oyunu bir harita üzerinde oynanmaktadır ve seviyelerden oluşmaktadır. Seviyeler yükseldikçe haritadaki farklı renkli şehirler kullanıma açılmaktadır ve oyun daha çok zorlaşmaktadır.

Oyun içerisinde inşa ettiğiniz yolun üzerinde araçların hareketleri hemen başlamaktadır. 100’den fazla şehri birbirine otoyol sistemleri ile bağlayabilirsiniz. State Connect Traffic Control APK Ücretsiz İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

State Connect Traffic Control APK oyununda eğlenceli animasyon içerikleri bulunmaktadır. Eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)