Stardew Valley APK 1.5.6.39

Icon Stardew Valley APK 1.5.6.39
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Stardew Valley APK İndir Ve Kendi Çiftliğini Oluştur! Tarlana Mahsüller Ek, Topla Ve Sat. Stardew Valley APK ile Evcil Hayvanlara Sahip Olabilirsin!

Bilgisi Stardew Valley

İsim Stardew Valley
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.5.6.39
Boyut 66.01 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Chucklefish Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.chucklefish.stardewvalley
Şimdi İndir

Stardew Valley Nedir?

Rol yapma oyunları kategorisinin içerisinde bulunan Stardew Valley, çiftçilik yapabileceğiniz RPG bir oyundur. RPG, rol yapma oyunu anlamını taşımaktadır.

PEGI12 sertifikası ile kullanıcılara sunulmuştur. Bu sertifika, oyun içerik ve etkilerinin, +12 yaş grubundaki oyuncular için uygun olacağını belirtmektedir.

Android ve iOS işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Stardew Valley İndir APK kullanarak oyuna ulaşabilirsiniz.

Oyun Özellikleri

 Oyun içerisindeki arazilerinizi yabani otlardan temizleyebilir ve tarlaya dönüştürebilirsiniz. Çeşitli hayvanlara sahip olabilir ve çiftleştirebilirsiniz.

Evinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. +100 farklı seçenekten istediğinizi seçebilirsiniz. Stardew Valley APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Evlenebilir, kendi ailenizi kurabilir ve köylülerle beraber çeşitli görevlere katılabilirsiniz. Stardew Valley APK ile ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Arazide bulunan mağaraları keşfedebilir, hazine avına çıkabilirsiniz. Deniz kenarına gidip balık tutabilirsiniz. Kendi ev eşyalarınızı üretebilirsiniz. (Tabak, tencere gibi.)

“Chucklefish Limited” sağlayıcısı tarafından kullanıcılara sunulan Stardew Valley APK ile çiftçi olmanın deneyimini mobil cihazınızda yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)