Star Wars APK 0.33.1401939

Icon Star Wars APK 0.33.1401939
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Star Wars Kotor APK Oyununda Arkadaşlarınızla Birlikte Katılabileceğiniz Büyük Bir Macera Sizleri Bekliyor! Star Wars APK Kotor Oyununu Sitemizden İndirebilirsiniz!

Bilgisi Star Wars

İsim Star Wars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.33.1401939
Boyut 96.05 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.game.starwarscapital_row
Şimdi İndir

Star Wars™: Galaxy of Heroes Nedir?

Star Wars evrenindeki karakterler ile birlikte, savaş ve stratejiyi aynı anda kullanmanız gereken bir rol yapma oyunudur. Oyuncuların sevdiği içerikleri kaliteli bir şekilde geliştiren “ELECTRONIC ARTS” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir.

Star Wars Kotor 2 APK oyunu içerisinde iyi ve kötü tarafı temsil eden iki ayrı sınıf (aydınlık - karanlık) bulunmaktadır. Bu sınıflardan birini seçmeniz ve diğer sınıfa karşı mücadele etmeniz gerekmektedir.

Star Wars Rivals APK oyunu ile kurduğunuz takımızla turnuvalara katılabilir, PvP savaşlarında rol alabilir, diğer oyunculara karşı heyecan dolu mücadele maçlarına çıkabilirsiniz.

Star Wars Rival APK oyununu arkadaşlarınızla birlikte daha da heyecanlı bir hale getirmek için lonca kurabilir ya da diğer yoncalara katılabilirsiniz. Zorlu Boss mücadelelerinde birbirinize destek olabilirsiniz.

Star Wars APK oyununda stratejik kabiliyetinizi ve planlama yeteneğinizi kullanarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Zorlu savaşlarda, zor kararları doğru bir şekilde verebilecek misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)