Standoff APK 1.22.1

Icon Standoff APK 1.22.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Standoff Multiplayer APK Oyununda Arkadaşlarınızla Beraber Mücadeleye Katılmak İster Misiniz? Standoff 2 APK Para Kullanarak Avantajını Arttır!

Bilgisi Standoff

İsim Standoff
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3.3+
Son Sürüm 1.22.1
Boyut 26 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Axlebolt
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.alanapps.standoff
Şimdi İndir

Standoff Multiplayer Nedir? 

Akıllı cihazlarından nişancılık oyunlarını seven kullanıcılar için geliştirilen çok oyunculu bir savaş oyunudur. Oyun içerisindeki temel amaç, silah kullanarak rakip oyuncuların can puanını sıfıra düşürmektir.

“Axlebolt” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulan ​​Standoff APK 2022 oyunu, “Aksiyon Oyunları” isimli kategoride yer almaktadır. Savaş ve nişancılık deneyimini tecrübe etmeniz için geliştirilmiştir.

Multiplayer (çok oyunculu) olarak yayınlanan Standoff APK oyununda, farklı oyun modları bulunmaktadır. Bayrak mücadelesine girebilir, ölüm maçına katılabilir, Sniper silahlarının kullanıldığı mücadelelerde yer alabilirsiniz.

Standoff 1 APK oyunu içerisindeki sıralama listelerine girmek için antrenman yapabilirsiniz. Oyunda başarılı olmak için bulunduğunuz haritayı iyi tanımalı ve sessiz hareket etmeniz gerekmektedir.

Dünya üzerindeki herhangi bir oyuncu ile anlık olarak rekabete girmenizi mümkün kılan Standoff APK oyunu ile, heyecanlı bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)