Standoff 2 APK 0.22.3

Icon Standoff 2 APK 0.22.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Standoff 2 APK Kullanarak, Oyun İçinde Ekonomik Avantajı Yakala! Standoff 2 APK İle, Heyecanlı Bir Savaşta Düşmanlarını Etkisiz Hale Getir!

Bilgisi Standoff 2

İsim Standoff 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.22.3
Boyut 93.63 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici AXLEBOLT LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.axlebolt.standoff2
Şimdi İndir

Standoff 2 Nedir? 

Oyun içerisinde özel kuvvetler ve teröristler olarak, dahil olabileceğiniz 2 adet takım bulunmaktadır. 2 takımda oyun senaryosu gereği birbirlerini öldürmeye ve etkisiz hale getirmeye çalışarak oyunu kazanmaya çalışmaktadır.

“AXLEBOLT LTD” isimli oyun geliştiricisi tarafından, 17 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Aksiyon oyunları kategorisinde yer almaktadır.

Oyunun güncel versiyonunu oynamaya hemen başlamak için, Standoff 2 APK Son Sürüm ile, oyunu sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyunda başarılar kazandıkça elde ettiğiniz veya para ile satın alabildiğiniz, silahların görünümünü değiştirmek için kullanılan “Skin” ismindeki görünüm değiştiriciler bulunmaktadır.

Oyun içerisinde fiyatlandırmanın yüksek olması ve kullanıcının bu özelliklere doğrudan ulaşabilmesi için, Standoff 2 APK kullanıcılara sunulmuştur.

Standoff 2 APK kullanarak, oyun içerisinde kullanabileceğiniz paraya kolayca ulaşabilirsiniz.

Aksiyon ve macera oyunlarını seviyorsanız ve silahlı çatışmaya girebileceğiniz FPS oyunlarından keyif alıyorsanız, Standoff 2 APK oyunu ile, keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)