Stadyum TV APK 1.0

Icon Stadyum TV APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Stadyum TV Net İle Futboldan Tenise, Basketboldan Buz Hokeyine Tüm Spor Dallarındaki Maçları İzle! Stadyum TV APK İzle Ve Dilediğin Spor Dalında Maç Keyfini Yaşa!

Bilgisi Stadyum TV

İsim Stadyum TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 38 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Stadyum TV
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Stadyum TV Programı Nedir?

Stadyum1 TV uygulaması futboldan tenise, basketboldan buz hokeyine kadar çeşitli dallardaki spor maçlarını canlı bir şekilde sunan bir mobil maç izleme programıdır. Kısaca, Messi’den Nadal’a kadar tüm sporcular bu uygulamada!

Stadyum TV Online ile çevrimiçi bir şekilde Stadyum TV APK Cepde yani mobilde! İstediğiniz yerden istediğiniz koşulda onlarca daldaki canlı spor müsabakalarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Stadyum TV 24 saat 7 gün boyunca önemli maçların yayınını yapmaktadır. Kaçırdığınız maçlar için üzülmeyin! Kaydı olan maçları tekrar tekrar izleyebilir, sanki o anda izliyormuş gibi keyif alabilirsiniz.

Stadyum 3 TV uygulaması “StadyumTV” tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcılarının her koşulda kullanabilmesi için mobil uygulama şeklinde yayınlanmıştır.

Sitemizden ücretsiz bir şekilde Stadyum TV İndir bağlantısı yardımıyla indir ve engelsiz bir şekilde istediğin maçı izle! Uygulama içerisindeki kategoriler yardımıyla istediğiniz spor dalındaki maçları görebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir şekilde, fıstığınızı, cipsinizi ve kolanızı yanınıza alıp maç keyfini çıkarabilirsiniz! Stadyum TV APK mobil maç izleme uygulaması ile bu mükemmel keyfe ulaş!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)