Stadium24 APK 2.5

Icon Stadium24 APK 2.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Stadium24 İle Spor Karşılaşmalarını Yakından Takip Edebilir, Futbol Maçlarını Ücretsiz İzleyebilirsiniz! Sende Taraftarium24 Canli Mac İzle Özelliğini Kullan!

Bilgisi Stadium24

İsim Stadium24
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 2.5
Boyut 4 MB
Kategori Alet
Geliştirici Casper Medya
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Stadium24 Tv APK Nedir?

Stadium24 Maç İzleme Programı maç keyfini her yerde, istediğiniz zaman ve kesintisiz olarak yaşamanız için geliştirilen mobil bir uygulamasıdır. Uygulama içerisinde canlı yayın kanalları bulunmaktadır.

Bu kanallardan herhangi birini seçerek o an oynanan canlı maçlara bağlanabilirsinizi. Taraftarium24 Canli kanal listesinden hangi maçın oynandığını görebilirsiniz.

Uygulama içerisinde ligler, kupalar, takımların güncel puan durumları ve güncel haberleri de yer almaktadır. Böylece avantajı ile birlikte, ücretsiz olarak spor karşılaşmalarını ve favori takımlarınızı yakından takip edebilirsiniz.

Stadium24 Canlı Maç İzle APK uygulamasını sitemizden akıllı cihazınıza indirebilir, herhangi bir lokasyondan internet bağlantısı ile uygulamasını kullanabilirsiniz.

Stadium24 APK uygulamasının ücretsiz avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz. “Casper Medya” tarafından geliştirilen uygulamayı kullanırken, herhangi bir ücret ödemenize gerek olmadığı için tasarruf edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)