Stacklands Game APK 1.0.1

Icon Stacklands Game APK 1.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Games Like Stacklands APK İle Köyünü Masa Üzerindeki Kartlarla Yönetmek İster Misin? Stacklands Game Download İndirme Bağlantısı İle Oyunu İndir Ve Köyünü Kur!

Bilgisi Stacklands Game

İsim Stacklands Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.1
Boyut 40 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici SockGames
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Stacklands Games Nedir?

Stack Lands Gameplay köy kurma oyununda, köylülerinizle ağaç kesebilir, inşaat yapabilir ve köyünüzü geliştirebilirsiniz. Elde ettiğiniz işlenmiş ya da işlenmemiş materyalleri satarak para kazanabilirsiniz.

Masa üzerindeki kartlarla ve kartların kombine edilmesiyle oynanan Eb Games Stocklands Rockhampton köy oyunu, “Sokpop Colloctive” tarafından geliştirilmiştir. Kartları verilen alan içerisinde depolayarak çeşitli kombinasyonlarda kullanabilirsiniz.

Oyunda kazandığınız parayla köylü sayınızı artırabilir ve köyünüzü büyütebilirsiniz. İnşa edeceğiniz binanın ya da yapacağınız eşyanın yapımı için gereken maddeleri biriktirebilir, çalışmasını istediğiniz köylünüze görev verebilirsiniz.

Stacklands Free Online Game oyununu arkadaşlarınızla PC üzerinden ve Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz. oyunun son sürümüne sitemizden Stacklands Game Free Download indirme bağlantısı ile ulaşabilirsiniz.

Stacklands Card Game oyununu sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu sayede oyundaki kaynakları bir şekilde kullanarak köyünüzü istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Stacklands Game APK oyunu, klasik kart oyunlarından farklı bir temaya sahip olmakla beraber eşsiz grafikleriyle oyuncusunu etkilemektedir. Siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz, oyunu sitemizden indirebilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)