Squid Game APK 1.1.0

Icon Squid Game APK 1.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Üzerine Doğru Gelen Mermilerden Kaçmaya Hazır Mısın? Squid Full APK Sevilen Dizisinin Ardından Oyuncularla Buluşuyor! Yeni Bir Macera Arıyorsan Sende Squid İndir!

Bilgisi Squid Game

İsim Squid Game
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.0
Boyut 53.56 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici HUAYIGAMES.INC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ldgames.SquidGame
Şimdi İndir

Squid Game Nedir?

Popüler içerik yayıncısı olan Netflix’in, 2021 yılında izleyicileri ile buluşturduğu bir dizidir. Dizinin konusu, maddi zorluklar içinde yaşayan bir grup insanın büyük bir ödül için yarışma davetiyesi almalarıyla başlar.
Ardından bu daveti kabul eden yarışmacılar, hayatlarını ortaya koyarak yarışmak zorundadırlar. Yüksek ölüm riski altında, yarışmaya devam ederler.

Squid Game Mobil Oyunculara Sunuldu

Kısa sürede dizinin başarıya ulaşması ve izleyicilerden olumlu tepkiler almasının ardından dizi, mobil oyunuyla kullanıcılara sunulmuştur. Squid Game APK Download ile oyuna ulaşabilirsiniz.

Mobil oyun, şu an için sadece Android cihazları desteklemekte ve minimum Android 5.0 sürümünü desteklemektedir. Squid Game APK Latest Version ile oyunun son sürümüne ulaşabilirsiniz.

Oyun İçeriği

Oyunculara, oyun tarafından kısa bir eğitici eklenmiştir. Eğitimi tamamladıktan sonra, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oyuna başlayabilirsiniz. Squid Game APK Free Download ile oyunu ücretsiz indirin!

İnsanların karşısında duran ve belirli kurallara uymayan insanları, acımasızca öldüren canavar bir bebeğe karşı hayatta kalma mücadelesine hazır mısın?

Günlük oyunlar listesinde görüntülenen Squid Game APK kullanıcılarına “HUAYIGAMES.INC” tarafından sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)