Spotify Premium APK 8.8.72.630

Icon Spotify Premium APK 8.8.72.630
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Spotify Premium APK Indir bize ne avantaj sunuyor? Spotify APK Premium Son Sürüm ile kendi zevkinize uygun müzik listenizi oluşturabilir ve çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

Bilgisi Spotify Premium

İsim Spotify Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 8.8.72.630
Boyut 81.37 Mb
Kategori Müzik & Ses
Geliştirici Spotify AB
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spotify.music
Şimdi İndir

Spotify Nedir? Spotify Premium APK Son Sürüm 2022 Avantajları Nelerdir?

Tüm dünyada bulunan kullanıcıların dijital müziklere, sesli kitaplara ve podcast’lere ulaşabildiği İsveç merkezli uygulamanın ismidir.

Spotify, premium özellikleriyle kullanıcıların erişimine sunulmuştur.  Spotify Premium APK Download gibi isimlerle sosyal medyada ve internette sıkça gördüğümüz uygulamanın avantajlarını tek tek inceleyelim.

Favori Müziklerinizi  İndirebilirsiniz

Spotify, premium üyeliği ile beraber, kullanıcıların cihazlarına müzik indirmelerine olanak tanır. İndirdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan çevirimdışı olarak, yüksek kaliteli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

İndirdiğiniz müzikleri istediğiniz kategoriye göre ayırarak kendi müzik listenizi oluşturabilir ve istediğiniz bir ismi oluşturduğunuz müzik listesine verebilirsiniz. Oluşturduğunuz listelerinizi çevrimdışı olarak arkadaşlarınız ve diğer Spotify kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

spotify premium apk

Arkadaşlarınızın yada dünyadaki herhangi bir kullanıcının oluşturduğu çalma listelerine erişebilirsiniz. Herhangi bir Spotify kullanıcısıyla ortak çalma listesi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz çalma listesini gizli hale getirmek istiyorsanız çalma listesini “gizli yap” komutu ile gizleyebilirsiniz.

Spotify’ın uygulamasını kullanarak arkadaş listenizdeki kişilerin anlık olarak dinledikleri müzikleri görebilirsiniz. Kendi dinlediğiniz müzikleri anlık olarak sosyal ağınızda ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gizleme özelliği ile birlikte paylaşımı durdurabilirsiniz. Bunun için “Gizli Oturum” modunu aktif hale getirmeniz yeterlidir. Spotify’ın sanal asistanı ile müzik zevkinize uygun yeni müzikleri keşfedebilirsiniz.

Müziklerinizi Reklamsız Dinleyin

Spotify “Premium” özelliğiyle birlikte kullanıcıların erişimine reklamsız müzik dinleme özelliğini sunmaktadır. Bu özellik müziklerinizin arasına giren reklamları tamamen kaldırır. Üstelik Spotify Premium APK Android ve Ios için uyumlu olarak çalışmaktadır.

İstediğin Şarkıyı Çal

Spotify Premium APK güncel olarak 35 milyondan fazla şarkıyı içinde bulundurur. Bu şarkılardan herhangi birine erişmek için şarkının yada sanatçının ismini arama butonuna yazmanız yeterlidir. Spotify Premium, kullanıcılarına yüksek kaliteli müzik dinleme deneyimi sunar.

Şarkı Atlama Hakkı

Spotify “Premium” üyeliği ile birlikte kullanıcılarına olarak içerik atlama hakkı sunar. Müzik, Podcast ve sesli kitapları dinlemek istediğiniz süre zarfında olarak değiştirebilirsiniz.

Podcast Ne Demektir?

Podcast kelimesinin Türkçe kelime anlamı “dijital ses dosyası” demektir. Broadcast (Canlı Yayın) ve Pod (Portable Open Database - Taşınabilir Açık Veritabanı) kelimelerinin birlikte kullanımıyla “Podcast” kelimesi oluşturulmuştur.

spotify premium apk eski sürüm

Belirli bir konuyu inceleyip ele alan canlı yayın kayıtlarının, farklı platformlarda istenildiği zaman kullanıcının erişimine sunulmasına verilen isimdir. Spotify uygulamasının podcast içerikleri, bölümlerden oluşmaktadır.

Nasıl Spotify Premium Üyesi olunur?

Spotify’ın premium avantajlarından faydalanmak için öncelikle bir Spotify hesabınız bulunmak zorundadır. Bu hesabı ücretsiz olarak Spotify’ın resmi sitesinden açtıktan sonra hesabınızı premium’a yükseltmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için isim, soyisim, adres, telefon numarası, kredi kartı yada banka kartı bilgileri yeterli olacaktır. Seçtiğiniz premium paketi ile doğru orantılı olarak ücretlendirmeler değişiklik gösterecektir.

spotify premium apk son sürüm

 

Seçtiğiniz paket tutarınca aylık olarak bilgisini verdiğiniz kredi kartınızdan ya da banka kartınızdan tutar otomatik olarak çekilecektir. Spotify’ı premium kullanmak için üyelik paketlerini ve ücretlerini inceleyelim.

Bireysel Premium Üyeliği Nedir?

Premium üyeliğine sahip olmak isteyen kullanıcılara özel olarak 3 aylık ücretsiz kullanım sunmaktadır. Bireysel premium paketi hesabınızı premium olarak kullanmanıza olanak tanır.

Reklamsız ve çevrimdışı içerik dinleme özellikleriyle heryerde ve istediğiniz zaman içeriklerinize ulaşabilirsiniz. Bireysel premium üyeliği 3 aylık ücretsiz kullanım süresinin ardından aylık ₺17,99 karşılığında kullanıma sunulmuştur.

Premium Duo Üyeliği Nedir?

Bir aylık ücretsiz kullanım sunan “Premium Duo” üyeliği, kullanmak istediğiniz 2 hesabı premium özelliklerine yükseltir. Premium Duo üyeliğini 2 hesaptan kullanmak için, iki hesap kullanıcısının aynı evde ikamet etme zorunluluğu bulunmaktadır.

spotify premium apk indir

Belirli aralıklarla  kullanıcıların zevklerine göre sürekli güncellenen bir çalma listesi 2 kullanıcının hesabına sunulmuştur. Premium Duo paketi ile tüm kullanıcılar ( iki hesaba kadar) reklamsız ve çevrimdışı kullanım yapabilir. Paketin aylık üyelik ve kullanım ücreti ₺23,99’dir. Bu ücret 2 hesap kullanıcısı için toplam ödenecek tutardır.

Premium Aile Üyeliği Nedir?

Bir aylık ücretsiz kullanım bu paket için de geçerlidir. Yukarıda incelediğimiz duo üyeliğin 6 hesaba kadar genişletilmiş halidir. Aynı adreste ikamet eden 6 kullanıcının hesabını premium'a yükseltir.

Belirli aralıklarla  kullanıcıların zevklerine göre sürekli güncellenen bir çalma listesi, 6 kullanıcının hesabına sunulmuştur. Premium aile paketi üyeliği ile tüm kullanıcılar (6 hesaba kadar) reklamsız ve çevrimdışı kullanım yapabilir. Paketin aylık üyelik ve kullanım ücreti ₺29,99’dir. Bu ücret 6 hesap kullanıcısı için toplam ödenecek tutardır.

Premium Öğrenci Üyeliği nedir?

3 aylık ücretsiz kullanımıyla üniversite öğrencileri için sunulan bu planlamaya sahip olmak için “Yeterlilik Sağlayan Öğrenci” şartını yerine getirmek gerekmektedir ve bu plan stoklarla sınırlıdır.

İlgili şartı sağlayan öğrenciler 12 ay süreyle bu üyelikten faydalanabilir. Premium üyelik için gereken bilgilere ( isim, soyisim, adres, telefon numarası, kredi kartı yada banka kartı) ek olarak “Yeterlilik Bilgileri” olarak adlandırılan eğitim kurumu ismini de göndermek zorundadırlar.

spotify premium apk android için

Yeterlik bilgisini  spotify SheerID ile paylaşır ve yeterli öğrenci olup olmadığınızı belirleme hakkını saklı tutar. SheerID günümüzde birçok uygulama ve web sitesi tarafından kullanılan kimlik ve uygunluk doğrulama yazılımıdır. Üyelik ve kullanım ücreti ₺8,99’dir.

Spotify Premium APK Ücretsiz Kullanım

Ücretsiz kullanım kullanım için uygulamayı indirmeniz veya internet sitesine girdikten sonra üyelik oluşturmanız yeterlidir. Spotify’ın premium avantajlarından faydalanmak için kendinize uygun üyelik paketini seçip ilgili ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Spotify Hakkında Ek Bilgilendirme

Spotify üzerinde dinlemek istediğiniz bazı şarkılar bulunmuyor olabilir. Bu şarkıları kendiniz “Kaynak ekle” butonunu kullanarak .mp3 formatındaki içeriklerinizi Spotify’a ekleyebilirsiniz.

Spotify APK son sürüm 2022 ile uygulamanın en güncel sürümünden faydalanabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Spotify Premium APK birçok kullanıcının gereksinimlerini fiyat, performans ve kalite olarak karşılamaktadır. Kendi bünyesinde bulunan “Spotify Ltd.” isimli geliştiricisiyle, kullanıcılarına kaliteli hizmet vermek için çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunmaktadır.

Sosyal platformda Apple Music, Youtube Music, Deezer, Tidal, Fizy, Muud gibi birçok rakibi bulunan Spotify, ekonomik paketleri ve kolay kullanımlı arayüzüyle kullanıma sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)