Spiderman Unlimited APK 4.6.0c

Icon Spiderman Unlimited APK 4.6.0c
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Spider-Man Unlimited Neden Kaldırıldı Diye Düşünüyorsanız, Oyunu Sitemizde Bulabilirsiniz. Spider-Man Ultimate İndir Ve Karanlık Güçlere Karşı Savaşmaya Başla!

Bilgisi Spiderman Unlimited

İsim Spiderman Unlimited
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 4.6.0c
Boyut 908 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Gameloft
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Spiderman Unlimited Nedir?

Spiderman (Örümcek adam) karakterini kullanarak Marvel dünyasında heyecanlı bir maceraya katılabileceğiniz koşu oyunudur. “GAMELOFT” tarafından geliştirilen oyunda, “Sinister Six” ekibine karşı savaşmak ve dünyayı kurtarmak temel amacı oluşturmaktadır.

Marvel Spider Man Unlimited APK oyununda Spiderman ile önünüze çıkan rakiplerinize saldırı yapabilirsiniz. Engellerin yanlarından geçebilir, altından ve üstünden geçmek için hamle yapabilirsiniz.

Zıplama özelliğini kullanabilir, ağ atarak havada akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Kötülüğe karşı olan savaşınızda, Marvel dünyasında bulunan süper karakterleri toplayabilirsiniz.

3 boyutlu olarak geliştirilen Spider Man Ultimate APK oyununda etkileyici animasyonlar kullanılmıştır. Oyunun farklı modları bulunmaktadır. Hikaye modunda ilerleyebileceğiniz gibi, küresel sıralamada yerinizi almak için mücadele edebilirsiniz.

Spider Man Unlimited APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz. Gerçek bir süper kahraman olma yolunda süper güçlerinizi kullanabilirsiniz.

7 farklı ortamda geçen oyun oldukça heyecanlıdır. Aksiyon ve macera sürekli devam etmektedir. Spiderman Unlimited APK ile dünyayı kurtarmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)