Specimen Zero APK 1.1.1

Icon Specimen Zero APK 1.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Specimen Zero APK Download İle Korkunç Deneyler Yapılan Binadan Kurtulmaya Çalış! Specimen Zero APK Android Sistemli Cihazlar İçin Geliştirilmiş Bir Korku Oyunudur.

Bilgisi Specimen Zero

İsim Specimen Zero
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.1
Boyut 155 MB
Kategori Atari
Geliştirici Café Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.specimen.zero.horror.survival
Şimdi İndir

Specimen Zero - Korku oyunları Nedir?

Vahşi yaratıkların, deneysel laboratuvarların, korku dolu bir hikayenin içerisinde bulunabileceğiniz, bulunduğunuz binadan kaçarak kurtulma amacını taşıyan mobil bir korku oyunudur.

“Café Studio” tarafından geliştirilen Specimen Zero APK oyunu içerisinde gerilim üst seviyededir. Oyunun ilgi çekici bir hikayesi bulunmaktadır.

Hikayede oyuncu, gözlerini terkedilmiş bir binada açmaktadır. Kaçırıldığını hatırlamakta, fakat detayları kesik kesik zihninde canlandırmaktadır. Binadan kaçmanın yolu aramakta ve korkunç yaratıkları fark etmektedir.

Specimen Zero APK Son Sürüm oyunu içerisinde etrafınızda bulunan malzemeleri akılcı bir şekilde kullanmalı, sessiz olmalı, yaratıklardan kendinizi korumalı ve oyun içerisindeki bulmacaları çözmeniz gerekmektedir.

Specimen Zero APK Multiplayer (Çok Oyunculu) olarak oynanabilmektedir. Arkadaşlarınızla birlikte oyuna katılabilirsiniz. Sitemizden oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Specimen Zero APK oyununda, gerilim dolu bir serüvene dahil olabilir, korku dolu bir oyunda keyifli bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)