Special Forces Group 2 APK 4.21

Icon Special Forces Group 2 APK 4.21
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Special Forces Group 2 APK İndir Ve FPS Oyun Tecrübesini Sonuna Kadar Yaşa! Special Forces Group 2 APK Kullanarak Oyun İçerisinde Avantaj Kazan!

Bilgisi Special Forces Group 2

İsim Special Forces Group 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 4.21
Boyut 39.1 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici ForgeGames
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ForgeGames.SpecialForcesGroup2
Şimdi İndir

Special Forces Group 2 Nedir?

Oyunun Türkçe olarak dilimizdeki karşılığı, “Özel Kuvvetler Grubu 2” anlamına gelmektedir. 9 farklı oyun içerisinde kullanıcıya FPS tecrübesi yaşatmaktadır.

FPS (First Person Shooter), kullandığımız karakterin bakış açısıyla rakiplerimizi vurduğumuz oyunlara verilen genel bir isimdir.

Özel kuvvetlerdeki bir askeri kullanarak, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunudur. Special Forces Group 2 APK Eski Sürüm ardından, oyuna yeni güncellemeler gelmiştir.

Special Forces Group 2 APK oyunu, “ForgeGames” tarafından, 17 ve üzeri yaş grubundaki kullanıcılar için +10 dil seçeneği ile (Türkçe dahil) sunulmuştur.

+30 farklı haritada, çeşitli oyun modlarında oynayabileceğiniz birçok farklı silah bulunmaktadır. Special Forces Group 2 APK kullanarak tüm özellikleri elde edebilirsiniz.

Örneğin, Zombi modunu oynayarak istilacı zombilere karşı savaşabilir, Deathmatch isimli oynayarak ölümüne mücadeleye girebilirsiniz. Android ve iOS sistemli cihazlarınıza sitemizden oyunu indirebilirsiniz.

Special Forces Group 2 APK ile, profesyonel askerlik deneyimini nişancılık yeteneğinizle birleştirerek zorlu mücadelelere katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)