Space RPG 4 APK 0.996

Icon Space RPG 4 APK 0.996
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Space RPG 4 APK İndir Ve Akıllı Cihazından Aksiyon Dolu Bir Oyun Deneyimini Tecrübe Et! Space RPG 4 APK İndir Ve Heyecanlı Savaşlarda Uzay Gemini Kullan!

Bilgisi Space RPG 4

İsim Space RPG 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.996
Boyut 40 MB
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Esaptonor
Fiyat $2.49
Google Play Linki com.esaptonor.spacerpg4
Şimdi İndir

Space RPG 4 Nedir?

Uzay geminiz ile aksiyon dolu savaşlarda macera yaşayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Space RPG 3 oyununun ardından, genişletilmiş özellikleri ile kullanıcılara sunulmuştur.

“Esaptonor” isimli geliştirici tarafından sunulan oyun içerisinde, 250’den fazla yıldız sistemi bulunmaktadır. Serinin bir önceki oyununa kıyasla, yıldız sistemi 2 kat artırılmıştır.

Space RPG 4 APK Son Sürüm oyununda çeşitli uzay savaş gemileri bulunmaktadır. Hızlı, çevik veya dayanıklı, sizin tarzınıza hangisi hitap ediyorsa, o gemiyi kullanabilirsiniz. Silahlarınız üzerinde yükseltmeler yapabilir, saldırı gücünüzü artırabilirsiniz.

İşgal ettiğiniz bölgelerde koloniler kurabilirsiniz. Ticaret yaparak ekonominizi güçlendirebilir, kolonilerinizin gelişmeleri için ticaret desteği sağlayabilirsiniz.

Space RPG 4 APK Ücretli ve macera dolu oyuna artık sahip olabilirsiniz! Space RPG 4 APK Download ile oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyun hikayesine bağlı kalarak görevlerinizi tamamlayabilir, yan görevleri keşfederek oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Büyük evrenin sırlarını çözmek için keşfe çıkabilirsiniz.

Space RPG 4 APK oyunu ile kara deliklerin, uzaylıların ve Nebula’nın bulunduğu bir evrende macera yaşamaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)