Space RPG 3 APK 1.2.0.7

Icon Space RPG 3 APK 1.2.0.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Space RPG 3 APK İndir Ve Mobil Cihazından Uzay Araçları Kullan! Space RPG 3 APK İndir Ve Heyecanlı Oyunda Uzay Gemini Geliştir! Macera Dolu Bir Tecrübeye Katıl!

Bilgisi Space RPG 3

İsim Space RPG 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm 1.2.0.7
Boyut 30 MB
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Esaptonor
Fiyat $1.49
Google Play Linki com.esaptonor.spacerpg3
Şimdi İndir

Space RPG 3 Nedir?

Space RPG 3 Son Sürüm APK oyunu, aksiyon ve macera öğelerini içerisinde bulunduran bir mobil oyundur. Uzay boşluğunda, yıldız ve galaksi sistemleri arasında uzay geminizi kullanabilir, silahlarınızı geliştirebilirsiniz.

“Esaptonor” isimli geliştirici tarafından yayınlanan oyun, PEGI 12 isimli sertifikaya sahiptir. PEGI 12 sertifikası, 12 yaş ve üzeri kullanıcıların olumsuz etkilere maruz kalmadan oyunu oynayabileceğini ifade etmektedir.

Space RPG 3 APK Son Sürüm oyunu çok geniş bir evrende geçmektedir. İçerisinde +100 adet galaksi sistemi bulunmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip uzay gemileri ve uzay gemilerinizi kuşatabileceğiniz onlarca silah bulunmaktadır.

Oyundaki hikayeyi tamamlamak için görevlerinizi tamamlayabilir, gizli görevleri keşfederek sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Space RPG 3 APK Download ile oyunu sitemizden indirebilir, maceraya katılabilirsiniz.

Space RPG 3 oyunu ile gerçek zamanlı uzay savaşlarına katılabilir, korsanlara karşı mücadele edebilirsiniz. Savaş geminizin pilotu olmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)