Sonic Mania APK 3.6.9

Icon Sonic Mania APK 3.6.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sonic Mania APK Akıllı Cihazlar İçin Geliştirildi! Sonic Mania Plus APK Oyununu Android Cihazına Ücretsiz Olarak İndir! Aksiyon Dolu Koşu Macerasında Mücadele Et!

Bilgisi Sonic Mania

İsim Sonic Mania
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 3.6.9
Boyut 64 MB
Kategori Macera
Geliştirici Sonic Mania
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Sonic Mania Plus Mobile Nedir?

“Sonic” isimli mavi dikenli kirpi karakter ile birlikte uzun soluklu bir mücadeleye katılabileceğiniz bir koşu ve macera oyunudur. Sonic Mania APK Android oyunu içerisinde bölümler ve bölümler içerisinde seviyeler bulunmaktadır.

Bölümleri başarı ile tamamlamanız için öncelikle seviyeleri geçmeniz gerekmektedir. Seviyeleri tamamladıktan sonra “Boss” ismi verilen bölüm sonunda karşılaşacağınız güçlü düşmanları yenmeniz gerekmektedir.

Koşu esnasında bulunduğunuz ortam değişmektedir. 2 boyutlu olarak geliştirilen Sonic Mania APK oyunu, animasyon efektleri ile birlikte eğlenceli bir oyun deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

Bu maceraya Sonic ile birlikte atılmak istiyorsanız, Sonic Mania Plus Android APK Download ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Sonic Mania APK oyunu içerisinde mücadele ederken, oyun hikayesinde arkadaşınız olan Knuckless’ten yardım alabilirsiniz. Düşmanlarınızı yok etmek ve kötülüğe savaşmak için yeni bir koşu mücadelesine hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)