Sonic Dash 2 APK 3.7.0

Icon Sonic Dash 2 APK 3.7.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sonic Dash 2 APK Oyununda, Sonic İle Yeni Bir Maceraya Başlamaya Hazır Mısınız? Sonic Dash 2 APK Download İle Oyunu Mobil Cihazınızdan Oynayabilirsiniz.

Bilgisi Sonic Dash 2

İsim Sonic Dash 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.7.0
Boyut 73.52 Mb
Kategori Atari
Geliştirici SEGA
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.sega.sonicboomandroid
Şimdi İndir

Sonic Dash 2: Sonic Boom Nedir?

Sonic Dash isimli oyun serisinin ikinci oyunudur. “Sonic” isimli karakter ile koşu yaparak oyunda ilerleyebileceğiniz, arcade bir mobil oyundur.

“SEGA” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. iOS ve Android sisteme sahip cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Sonic Dash 2 APK 2022 oyunu içerisinde, ilk oyundan farklı olarak yeni dünyalar, çeşitli düşmanlar ve yeni özellikler sunulmuştur.

Yeni gelen takım oyunu sayesinde, 3 farklı karakteri aynı anda takım koşusu yaparak kullanmanıza olanak tanınmıştır. Ayrıca “Sticks” isimli yeni bir karakter Sonic’in arkadaşı olarak oyuna katılmıştır.

Sonic Dash 2 APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz. Sonic Dash 2 APK İndir ile, oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Sonic Dash 2 APK oyununda yeni engeller bulunmaktadır. Geliştirilmiş grafik ve ses efektleriyle birlikte kullanıcıya kaliteli bir oyun deneyimi yaşatmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)