Soccer Stars APK 35.3.1

Icon Soccer Stars APK 35.3.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Soccer Stars APK Para Kullanarak Oyun İçerisinde Avantaj Elde Edebilirsiniz. Soccer Star 2022 APK İndir Ve Mobil Cihazından Çevrimiçi Rekabete Katıl!

Bilgisi Soccer Stars

İsim Soccer Stars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 35.3.1
Boyut 94.33 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Miniclip.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.soccerstars
Şimdi İndir

Soccer Stars 2022 Nedir?

Bir platform üzerinde oyuncularınızı temsil eden plakalar ile, rakip kaleye gol atarak skor elde edebileceğiniz bir futbol oyunudur. Tek başınıza veya çevrimiçi olarak oynamanız mümkündür.

“Miniclip.com” isimli video oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir.

Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan Soccer Star 2021 Football APK oyununda, arkadaşlarınızla heyecanlı müsabakalara katılabilirsiniz. Kupa mücadelelerinde yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Soccer Stars 2022 APK içerisinde, farklı ülkelerdeki farklı sahalarda oynayarak, oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Soccer Star 2021 APK Download ile oyunu, Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Soccer Stars 2022 APK oyunu ile, kısa süreli boş vakitlerinizi eğlenceli dakikalara çevirebilirsiniz. Dünya üzerindeki herhangi bir oyuncuyla rekabet edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)