Soccer Manager 2022 APK 1.5.0

Icon Soccer Manager 2022 APK 1.5.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Soccer Manager 22 APK Son sürüm Kullanarak 35 Ülkedeki 900 Farklı Kulüp İçerisinden Favorini Seç! SM 2022 APK Ne Zaman Çıkacak Sorusunun Cevabını Öğren!

Bilgisi Soccer Manager 2022

İsim Soccer Manager 2022
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.5.0
Boyut 46.76 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Soccer Manager Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.soccermanager.soccermanager2022
Şimdi İndir

Soccer Manager Nedir? 

Kullanıcıların 35 farklı ülke içerisinde bulunan, +900 kulübe erişim sağlayarak futbol takımı menajerliği yaptığı oyundur.

Oyun içerisinde düzenlenen turnuva ve liglere katılabilirsiniz. Menajerlik pozisyonu gereğince, takımınızın gelişimini yakından takip ederek, kulübünüzü ilgilendiren her şeyi kontrol etmenize olanak tanınmıştır.

Kulübünüzün tesislerini geliştirebilir, takımınızın eksiklerini tespit ederek antrenmanlarını planlayabilir, transfer yapabilir, ve takımınız için özel taktikler oluşturabilirsiniz.

Soccer Manager Oyun Özellikleri Nelerdir?

Oyun içerisinde, FIFPRO™ lisanslı oyuncuları (+25.000) bulunmaktadır. Bu oyuncularla kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Soccer Manager 2022 APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

3D animasyonlara sahip olan oyun, menajerlik kariyerinizdeki başarılarla daha iyi takımlara gidebilmenizi ve kariyerinizi geliştirmenizi sağlamaktadır.

Oyuncularınızdan yüksek performans alabilmek için, takım antrenmanlarınızı yönetebilirsiniz. Soccer Manager 2022 APK İndir ve futbol heyecanını menajer olarak yaşa!

Takımınıza maç esnasında müdahale edebilir ve taktiksel değişiklikler uygulayabilirsiniz. Üstelik takım performans analizlerine ulaşabilir ve yeni stratejiler geliştirebilirsiniz.

Android ve iOS cihazlarınızla erişim sağlayabileceğiniz oyun, “Soccer Manager Ltd” sağlayıcısı tarafından kullanıcılara sunulmuştur. SM 22 ile, menajerlik kariyerinize hemen başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)