Soccer Manager 2021 APK 2.1.1

Icon Soccer Manager 2021 APK 2.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Soccer Manager 2021 İndir Ve Mobil Cihazından Futbol Takımına Menajerlik Yap! Soccer Manager 2021 APK İndir Ve Yeşil Sahalarda Futbol Tecrübeni Göster!

Bilgisi Soccer Manager 2021

İsim Soccer Manager 2021
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 2.1.1
Boyut 125 MB
Kategori Spor
Geliştirici Soccer Manager Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.soccermanagerltd.soccermanager2021
Şimdi İndir

Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu Nedir?

Kullanıcının futbol menajeri rolünü üstlendiği bir mobil oyundur. “Soccer Manager Ltd” isimli oyun geliştiricisi tarafından sunulmuştur.

Soccer Manager 2021 APK oyunu içerisinde 33 farklı ülke ve 800’den fazla futbol takımı erişime sunulmuştur. Bu takımlardan birini seçerek menajerlik yapmaya başlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz takımdaki oyuncularınızın eksiklerini tespit edebilir ve onları eğitime sokabilirsiniz. Yeteneklerini geliştirmelerini sağlayarak daha güçlü bir futbol takımına sahip olabilirsiniz.

Antrenmanları planlayabilir, takımınızın tesislerini geliştirebilir, yeni oyuncu transfer edebilirsiniz. Maç esnasında takım taktiklerini belirleyerek stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Soccer Manager 2021 Son Sürüm APK ile oyunun güncel versiyonuna sitemizden ulaşabilirsiniz. Soccer Manager 2021 APK Download ile oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

12 farklı dil desteği ile birlikte sunulan Soccer Manager 2021 APK oyunu içerisinde kupa mücadelesine katılabilir, lig sıralamalarında yerinizi almak için rakiplerinizle karşılaşabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)