Snapchat APK 12.27.0.8

Icon Snapchat APK 12.27.0.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Snapchat APK İndir Ve Mobil Cihazından Sosyal Platforma Katıl! En Güzel Anlarını Sevdiklerinle Paylaş! Snapchat APK Download İle Uygulamayı Kullanmaya Başla!

Bilgisi Snapchat

İsim Snapchat
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 12.27.0.8
Boyut 127.87 Mb
Kategori Sosyal
Geliştirici Snap Inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.snapchat.android
Şimdi İndir

Snapchat Nedir?

Kullanıcıların kısa süreli videolar ve fotoğraflar paylaşabildiği, arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin paylaşımlarını takip edebileceğiniz bir sosyal platform uygulamasıdır.

“Snap Inc” isimli geliştirici tarafından +13 yaş grubundaki kullanıcılar için yayınlanmıştır. iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

Snapchat APK 2022 içerisindeki sohbet özelliğini kullanabilirsiniz. Diğer kullanıcılarla anlık olarak mesajlaşabilir ve görüntülü konuşarak iletişim kurabilirsiniz.

Bitmoji ve Friendmoji denilen araçları kullanarak, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Profilinizi oluşturabilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Hikayeler isimli sekmeden, diğer kullanıcıların paylaşımlarını takip edebilir ve ilginizi çeken tarzdaki içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz. Snapchat APK Son Sürüm kullanarak, uygulamanın güncel versiyonunu kullanabilirsiniz.

İsterseniz bulunduğunuz konumunuzu, diğer kullanıcılarla paylaşabilir, isterseniz hayalet modunu aktifleştirerek görünmez olabilirsiniz.

Snapchat APK Eski Sürüm ardından gelen özellikleri kullanmak için, uygulamanın güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz.

Snapchat APK kullanarak, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ve yeni insanlarla, sosyal bir platformda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)