Snake Io APK 1.19.19

Icon Snake Io APK 1.19.19
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Snake İO APK İndir Ve Arkadaşlarınla Efsanevi Yılan Oyununu Oynamaya Başla! Snake.io APK İndir Ve En Yüksek Rekoru Kırmaya Çalış! Mini Oyunlara Hemen Sende Katıl!

Bilgisi Snake Io

İsim Snake Io
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android xxxxx+
Son Sürüm 1.19.19
Boyut 79.91 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Kooapps Games | Fun Arcade and Casual Action Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.amelosinteractive.snake
Şimdi İndir

Snake İO APK Nedir?

Farklı oyun modlarını kullanıcılara sunan Snake İO APK 2022 oyunu içerisinde temel amaç, belirli bir harita üzerinde bulunan yemleri yiyerek yılanın boyunu büyütmek ve puan toplamaya çalışmaktır.

Eski telefonlarda oynanan yılan oyununun gelişmiş versiyonu içerisinde dikkatinizi toplamanız ve reflekslerinizi kullanmanız gerekmektedir. Oyunda ilerledikçe yılan hızlanmakta ve çeşitli engeller oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

Mobil oyununda yılanı kontrol etmeniz için sanal tuşlar bulunmaktadır. Bu tuşların konumunu değiştirebilir, kendi rekorunuzun üzerine çıkmak için mücadele edebilirsiniz. Snake İO APK Android Oyun ve dosyalarını sitemizden indirebilirsiniz.

İnternet üzerinden oyunu oynayabileceğiniz gibi, internet bağlantınız olmadığında da yılan oyununu oynayabilirsiniz. Snake İO APK eğlencesine hemen sizde katılabilirsiniz.

Sweet Crossing Snake İO APK ile yeni taktikler geliştirebilirsiniz. Snake İO APK All Skins ile oyundaki tüm yılan görünümlerini ücret ödemden açabilirsiniz.

Snake İO APK oyunu, “Kooapps Games | Fun Arcade and Casual Action Games” tarafından geliştirilmiştir. Nostaljik bir maceraya katılabileceğiniz rekabetçi bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)