Smash Hit APK 1.4.3

Icon Smash Hit APK 1.4.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Smash Hit APK Oyununda Dikkatinizi Toplayın Ve Önünüze Çıkan Tüm Engelleri Parçalayın! Smash Hit APK Premium Kullanarak, Oyunu Oynamaya Hemen Başlayın!

Bilgisi Smash Hit

İsim Smash Hit
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm 1.4.3
Boyut 77M
Kategori Atari
Geliştirici Mediocre
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mediocre.smashhit
Şimdi İndir

Smash Hit Nedir? 

Metal bilye şeklindeki topları, ilerleyen bir ekranda karşımıza çıkan camdan yapılara fırlattığımız ve parçaladığımız bir oyundur.

Smash Hit APK Premium ile farklı bir dünyada, farklı bir boyutta, esrarengiz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

“Mediocre” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Oyundaki ses ve müzik efektlerine oldukça önem verilmiştir. Kırılma ve parçalanma sesleri, arka planda çalan müzik, kaliteli bir oyun deneyimi yaşatmaktadır.

Oyun içerisinde +10 adet grafik stili bulunmaktadır. +50 farklı tasarıma sahip oda bulunmaktadır. Bu oyunu hemen tecrübe etmek istiyorsan, Smash Hit APK İndir ve etrafını parçalamaya başla!

Smash Hit APK Premium Free Download ile premium özelliklerinde yeni bölümleri keşfedebilirsiniz. Sitemizden oyunu, Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Gündelik stresinizi üstünüzden atmak, etkileyici müziklerle birlikte farklı bir dünyaya katılmak istiyorsanız, Smash Hit APK oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)