Smart Switch APK 3.7.51.7

Icon Smart Switch APK 3.7.51.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

SamSung Smart Switch APK Indır Ve Akıllı Cihazındaki Dosyaları Başka Bir Cihaza Transfer Et! Smart Switch APK Menüsü İndir İle Uygulamayı Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

Bilgisi Smart Switch

İsim Smart Switch
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 3.7.51.7
Boyut 34.57 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Samsung Electronics Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.sec.android.easyMover
Şimdi İndir

Smart Switch Mobile Nedir?

Teknolojinin her gün gelişmesiyle birlikte, hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız akıllı cihazların sayısı artmakta, yeni özelliklere sahip cihazları kullanmaya başlamaktayız.

Kullandığımız cihazımızdaki dosyaları (resim, müzik, video, takvim, rehber, cihaz ayarları ve çok daha fazlası) yeni bir cihaza aktarabilmek için “Samsung Electronics Co., Ltd.” geliştiricisi tarafından, Smart Switch APK 2022 uygulaması kullanıcılara sunulmuştur.

Cihaz ayarları ile birlikte tüm içeriklerinizi akıllı cihazlar arasında transfer edebilmemizi sağlayan Smart Switch Son Sürüm uygulaması ile, Android cihazlar arasında hızla veri aktarımı yapılabilmektedir.

iOS sistemine sahip bir cihaz kullanıyor ve Android sistemli bir cihaza veri aktarmak istiyorsanız, uygulama aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı Smart Switch APK Download ile sitemizden indirebilir, cihazlarınız arasında veri transferi yapmaya başlayabilirsiniz.

SamSung Smart Switch APK uygulaması ile mobil cihazınızdan kolayca transfer işlemini tamamlayabilir, diğer cihazınızda dosyalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)