Smart Launcher 6 Pro APK 6.2 build 014

Icon Smart Launcher 6 Pro APK 6.2 build 014
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Smart Launcher 6 APK Mobil Uygulaması İle Android Sistemli Cihazlarının İşletim Sistemini Hızlandır! Smart Launcher 6 Reddit Gibi Platformlarda Oldukça Popüler!

Bilgisi Smart Launcher 6 Pro

İsim Smart Launcher 6 Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 6.2 build 014
Boyut 15.67 Mb
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici Smart Launcher Team
Fiyat Bedava
Google Play Linki ginlemon.flowerfree
Şimdi İndir

Smart Launcher 6 Pro APK 2022 Nedir?

Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda performansı artırmak ve maksimum seviyeye çıkarmak ister misiniz? Smart Launcher 6 uygulaması ile cihazlarınızı başlatın!

Mobil uygulaması cihazınızda bulunan RAM’i en uygun şekilde kullanmanızı sağlayarak optimize eder. Olması gerekenden fazla enerji tüketen uygulamaları kapatır ve pil tasarrufu özelliklerini kullanıcılara sunar.

Ayrıca Smart Launcher 6 Alpha uygulaması özellikleri ile birlikte kullanıcılar tarafından kişiselleştirilebilir. Güvenliği üst düzeye çıkartarak, cihazınızda bulunan diğer uygulamalarınıza şifre koymanızı sağlar.

Smart Launcher 6 Alpha Version Outdated mobil uygulamasını sitemizden Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama bildirimlerini ana ekran üzerinden alabilirsiniz.

Smart Launcher 6 Pro APK uygulaması, “Smart Launcher Team” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Kullandığınız mobil cihazı daha yüksek performanslı bir hale getirmek ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)