Slime Rancher APK 0.1

Icon Slime Rancher APK 0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Slime Rancher APK İndir Ve Akıllı Cihazınla Sevimli Hayvanları Yakala! Slime Rancher Android Cihazlar İçin Sitemizde Sunulmaktadır, Oyunu Hemen İndirebilirsiniz!

Bilgisi Slime Rancher

İsim Slime Rancher
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 0.1
Boyut 32 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici GameHard Llc.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Slime Rancher Nedir? 

“GameHard Llc.” isimli geliştirici tarafından oyunculara sunulan simülasyon ve macera oyunudur. Slime Rancher APK Android Oyun içerisinde, oyuncular “Beatrix LeBeau” isimli karakteri canlandırmaktadır.

APK Slime Rancher oyunu, dünyadan 1000 ışık yılı uzaklıkta bulunan “Far Range” isimli bir gezegende geçmektedir. Slime denilen canlıları yakalayıp aynı yerde toplamak ve çiftlik kurmak, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Slime’ları besleyerek onlardan kaynak kazanabilirsiniz. Farklı türdeki Slime’lardan yeni türler oluşturabilirsiniz. Slime’ları ve etraftaki hayvanları ya da meyveleri yakalayabilmek için elinizdeki hava emici tüfeği kullanabilirsiniz.

Slime Rancher Android Oyun içerisinde birçok teknolojik alet bulunmaktadır. Bu aletleri bölümlerde ilerledikçe keşfedebilirsiniz. Mobil oyunu ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Slime Rancher APK oyunu ile sihirli yaratıkların bulunduğu büyülü bir dünyaya katılabilirsiniz. Kendi Slime çiftliğinizi kurarken, onların kendilerine özgü özellikleri olduğunu unutmayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)