Slap Kings APK 1.6.1

Icon Slap Kings APK 1.6.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Slap Kings APK Reklamsız Oyununda En Güçlü Olduğunu Kanıtla! Önüne Çıkan Tüm Rakipleri Tokatla! Slap Kings Kullanarak Oyun İçerisinde Üstün Avantajlar Elde Et!

Bilgisi Slap Kings

İsim Slap Kings
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.6.1
Boyut 157.51 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Lion Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki mobi.gameguru.slapkings
Şimdi İndir

Slap Kings Nedir?

Rakiplerinize tokat atarak onları etkisiz hale getirmeye çalıştığınız bir oyundur. Sizin attığınız tokatın ardından, rakibiniz size tokat atmakta, bu durum bir kişi ayakta kalana kadar tekrarlanmaktadır.

Atacağınız tokadın şiddetini belirleyen en önemli faktör, rakibinizin kafasının üstünde çıkartan göstergedir. Bu göstergede kırmızı sarı ve yeşil renkler bulunmaktadır.

Göstergenin içerisinde bulunan ibre renklerin arasında hızla hareket etmektedir. Slap Kings Game APK oyununda, etkili ve güçlü bir tokat atmak istiyorsanız, ibre yeşil noktadayken tokat tuşuna basmalısınız.

Slap Kings APK Android ile, özel gücünüzü kullanarak daha etkili tokatlar atabilir ve karşınızdakine en güçlü olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Oyun, “Lion Studios” tarafından geliştirilmiştir. Oyunu Android sistemli cihazınıza, Slap Kings APK İndir ile sitemizden yükleyebilirsiniz.

Akrobasi yaparak rakiplerinize tokat atabilirsiniz. Ayrıca Slap Kings APK oyununu kazanmak için dikkatinizi toplamanız ve zamanlama becerinizi oldukça iyi kullanmanız gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)