SkyView Pro APK 3.7.1

Icon SkyView Pro APK 3.7.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Skyview APK Reklamsız Download İle Uygulamasını Tüm Özellikleriyle Ücretsiz İndirin! Skyview Pro Mount İle Gökyüzündeki Gezegenleri Ve Yıldızları Görebilirsiniz!

Bilgisi SkyView Pro

İsim SkyView Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.7.1
Boyut 99.57 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Terminal Eleven
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.t11.skyview
Şimdi İndir

Skyview Pro APP Nedir?

Akıllı cihazınızın kamerasını kullanarak gökyüzüne çevirdiğinizde, bulunduğunuz konum ve açı doğrultusunda gökyüzünde bulunan yıldız ve gezegenleri görebileceğiniz bir uygulamasıdır.

Mobil uygulamanın kullanımı çok basittir. Uygulamayı açtığınız anda cihazınızın kamerası otomatik olarak açılmakta, kameranın açısını değiştirdiğinizde ilgili gök cisimleri ekranınızda görünmektedir.

Skyview Pro Orion 8 ve takım yıldızlarını görebileceğiniz, gezegenleri ve gök cisimlerini inceleyebileceğiniz, uyduları görebileceğiniz, gece ve gündüz kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

2014 yılında yılın en iyi Android uygulaması seçilmiştir. Skyview APK Premium Latest Version ile mobil uygulamasının güncel sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skyview Pro 8 Review uygulamasının kilidi ile birlikte tamamen açılmıştır. Böylelikle tüm özellikler kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Skyview Pro APK uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Skyview Pro APK uygulaması, “Terminal Eleven” tarafından geliştirilmiştir. Eğlenceli, öğretici ve ilgi çekici yapısıyla dikkat çeken bir mobil uygulamadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)