Sky Dancer Premium APK 4.2.9

Icon Sky Dancer Premium APK 4.2.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sky Dancer Premium Download Obb APK İle Ücretsiz Bir Şekilde Oyunu İndir! Yüksekten Korkuyor Musun? Download Sky Dancer Premium APK İle Uçuruma Düşmeden Koş Canını Kurtar!

Bilgisi Sky Dancer Premium

İsim Sky Dancer Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 4.2.9
Boyut 100 MB
Kategori Macera
Geliştirici TOPEBOX
Fiyat $0.99
Google Play Linki topebox.game.skydancer.premium
Şimdi İndir

Sky Dancer Premium APK Nedir?

Sky Dancer Premium APK oyunu tehlikeli yollarda koşup, uçurumlardan atladığınız bir mobil oyunudur. Karakterinizi ekranınızın dokunmatik özelliği ile yöneterek bölümleri uçuruma düşmeden geçmeniz gerekmektedir.

“TOPEBOX” tarafından yapılan oyun, 2017 senesinde CNET tarafından yılın en iyi mobil oyunu olarak seçilmiştir. Herhangi bir yaş sınırı bulunmayan Sky Dancer Premium APK oyununu, her yaştan herkes rahatlıkla oynayabilir.

Bölümleri geçerek vadiler, kanyonlar ve ormanlar gibi yeni diyarları keşfedebilirsiniz. Oynarken topladığınız altınlarla karakterinizi geliştirebilir ve yeni karakterler alabilirsiniz. Koşu esnasında sürpriz hediyeleri kaçırmayın!

Sky Dancer Premium Download indirme kısmından Sky Dancer Premium APK Latest Version son sürümünü ücretsiz bir şekilde cihazınıza yükleyebilirsiniz. Düşmenin koşmak kadar önemli olduğu mobil oyununda nereye düştüğünüze dikkat edin!

Sky Dancer Premium Android ve İOS işletim sistemlerinde oynanabilmektedir. Sitemizden Sky Dancer Premium APK Download Free bağlantısı ile ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz!

Adrenalin mi istiyorsun? Düşme duygusunu size birebir hissettirecek olan Sky Dancer Premium APK oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indir!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)