SkillTwins 2 APK 1.8.4

Icon SkillTwins 2 APK 1.8.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

SkillTwins Football Game 2 APK Offline Download İle Mobil Oyunu Sitemizden Cihazınıza İndirebilirsiniz! SkillTwins 2 APK Avantajlarını Kullanmaya Hemen Başlayın!

Bilgisi SkillTwins 2

İsim SkillTwins 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.8.4
Boyut 140.94 MB
Kategori Spor
Geliştirici Hello There AB
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Skilltwins Football Game 2 APK Nedir?

Doğuştan yetenekli ikizlerden (Josef ve Jakob) birisi olarak futbol kariyerinize başlamak ister misiniz? Sokakta başlayan futbol hayatınız, yıldız bir futbolcu olma yolunda büyük bir serüveni kapsıyor!

SkillTwins Football Game 2 APK oyunu içerisinde profesyonel bir futbolcu olmak için mücadele edebilir, antrenman yaparak kendinizi geliştirebilir, diğer oyuncularla birlikte turnuvaya katılabilir, prestijli Altın Top’u kazanabilirsiniz.

1000’nin üzerinde seviyeyi içerisinde bulunduran oyunu, futbol yeteneklerinizi geliştirmek ve tecrübe kazanmak için oldukça keyifli bir deneyim sunmaktadır.

ABD, Brezilya, Kore, Hindistan ve İspanya gibi birçok ülkeyi oyun içerisinde keşfedebilir, eğlenceli lokasyonlarda becerilerinizi geliştirebilir, karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

SkillTwins 2 APK oyunu tozlu ve eski sokaklardan, merkezi şehirlerdeki bakımlı stadlara kadar, hayvanları, parkları ve sahilleri gözlemleyebileceğiniz 3 boyutlu bir yapıya sahiptir.

Download SkillTwins 2 APK Money oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve futbol heyecanına sınırsız para ile katılabilirsiniz.

“Hello There AB” tarafından geliştirilen SkillTwins 2 APK oyunu içerisinde futbolcu olmanın heyecanlı macerasına atılabilirsiniz. Eğlenceli turnuvalarda yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)