Six-Guns APK 2.9.9a

Icon Six-Guns APK 2.9.9a
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Six Guns APK Oyununda Doğaüstü Düşmanlara Karşı Gizemleri Çöz! Six Guns APK İndir Ve Akıllı Cihazından Oyun Deneyimini Tecrübe Et! Vahşi Batıda Maceraya Katıl!

Bilgisi Six-Guns

İsim Six-Guns
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.9.9a
Boyut 26.57 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM
Şimdi İndir

Six-Guns: Gang Showdown Nedir?

Vahşi Batı’nın keşfedilmemiş bölgelerinde, haydutların, at arabalarının, ve gizemli düşmanların bulunduğu bir zamanda geçen oyundur.

Six Guns Game APK oyunu ile, Oregon ve Arizona’nın çorak topraklarında, açık bir dünyada, kovboy olarak maceraya katılabilirsiniz.

Kullanıcı, herkesin çeşitli sebeplerle aradığı ve öldürmek istediği bir karakteri yönlendirmektedir. Oyun içerisinde karanlık gizemleri çözmeli, cesaretinizi toplayarak ilerlemeniz gerekmektedir.

Yaşayan ölüler sizi her fırsatta tuzağa düşürmek istemekte, kanun kaçakları sizi bir an önce yakalamak istemektedir. Doğaüstü düşmanlarınız sizi öldürmek için çaba sarf etmektedir.

Bu zorlu dünyada tüm yeteneklerinizi sergilemeli, çeşitli zorluklara sahip 40 farklı görevi tamamlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde at sürebilirsiniz, 8 farklı atı kullanabilir ve yolculuğa çıkabilirsiniz.

Six Guns Para kullanarak, oyun içerisindeki ekonominizi arttırabilirsiniz. Six Guns APK Android ve iOS cihazları için “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiştir.

Six Guns APK oyununda, 19 farklı silahı kuşanarak rakiplerinizi öldürebilirsiniz. Farklı kıyafetleri kullanarak karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)