Sinefy APK 1.2

Icon Sinefy APK 1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Sinefy Premium APK İle Son Yılların Güncel Film Ve Dizi İçeriklerini Sınırsız Ve Ücretsiz Olarak İzleyebilirsiniz! Sinefy APK İndir Ve Donmadan Film İzle!

Bilgisi Sinefy

İsim Sinefy
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.2
Boyut 3 MB
Kategori Sosyal
Geliştirici RafetMahtan
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Sinefy Film ve Yabancı Dizi Nedir?

Son yıllarda çıkan tüm güncel dizi ve film içeriklerini uygulama kütüphanesinde bulabileceğiniz ve akıllı cihazınız ile izleyebileceğiniz bir içerik izleme uygulamasıdır.

Sinefy Full APK uygulaması, yerli ve yabancı, dizi ve film içeriklerini internet üzerinden izlemenizi sağlamaktadır. “RafetMahtan” isimli uygulama geliştiricisi tarafından geliştirilmiş ve kullanıcılara sunulmuştur.

Sinefy APK 2022 içerisinde bulunan oldukça geniş bir içerik arşivi kullanıcı dostu olarak hazırlanmıştır. İzlediğiniz ve sevdiğiniz içerik türlerine göre, yeni içerikleri size sunulmaktadır.

İzlemek istediğiniz dizi ya da film içeriğinin altyazı ve dublaj ayarlarını, istediğiniz dil seçeneğine göre uygulama içerisinden ayarlayabilirsiniz. Sinefy APK Download ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Sinefy APK uygulaması aracılığı ile istediğiniz bir lokasyondan içerik izleme keyfinize herhangi bir ücret ödemeden devam edebilirsiniz. Sizin için hazırlanan öneri içerikler ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)