Simple Sandbox 2 APK 1.6.5.3

Icon Simple Sandbox 2 APK 1.6.5.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Simple Sandbox 2 APK Oyununu Akıllı Cihazlarınızda Oynayabilirsiniz! Simple Sandbox 2 APK Para Kullanarak Oyun İçerisinde Ekonomini Artırabilirsiniz!

Bilgisi Simple Sandbox 2

İsim Simple Sandbox 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.6.5.3
Boyut 384.51 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici MadnessGames
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.SimpleSandbox2
Şimdi İndir

Sandbox 2 Nedir?

Açık bir dünyada oyun senaryosuna bağımlı kalmadan, oyuncunun özgürce hareket etmesi için geliştirilmiş Sandbox oyununun devamıdır.

“MadnessGames” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir. Oyunu tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Simple Sandbox 2 APK oyunu içerisinde, hayal gücünüz doğrultusunda istediğiniz gibi inşaat yapabilirsiniz. Kullanıcının erişimine sunulmuş +1500 malzemeyi kullanabilirsiniz.

Simple Sandbox 2 APK 2022 oyununda eğlenceli vakit geçirmek için +100 farklı arabayı kullanabilir, +30 motosikleti sürebilir, +30 helikopteri kullanma deneyimini tecrübe edebilir, tanklar, robotlar ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Oyun içerisindeki silahları kuşanabilir, atış talimleri yapabilirsiniz. El bombası atabilirsiniz. Karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, +40 farklı karakter animasyonunu kullanabilirsiniz.

Birçok farklı haritada kendi dünyanızı inşa edebileceğinizi oyunu Simple Sandbox 2 APK Download ile, sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

Simple Sandbox 2 oyunu ile arkadaşlarınızla eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Beraber pist inşa edip üzerinde yarışabilir, birbirinize silahlı saldırılar yapabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)