Silent Castle APK 1.4.10

Icon Silent Castle APK 1.4.10
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Silent Castle APK Oyununda Soul Keeper'a Karşı Hayatta Kalmaya Çalış! Silent Castle Game Oyununu Ücretsiz Olarak Sitemizden Cihazınıza İndirebilirsiniz!

Bilgisi Silent Castle

İsim Silent Castle
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.4.10
Boyut 102.31 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Aliboo Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.qxgame.silentcastle
Şimdi İndir

Silent Castle APK Nedir?

Korku ve heyecan dolu bir gerilim oyununda Soul Keeper ismi verilen yaratığa karşı kendinizi korumaya ve hayatta kalmaya hazır mısınız?

Oyun içerisinde kullanıcılara farklı modlar sunulmakla beraber, Soul Keeper rolünü üstlenebilir ya da hayatta kalmak için mücadele edebilirsiniz. Korkunç bir kale içerisinde heyecan dolu bir mücadele sizleri bekliyor!

Her oyunda farklı stratejiler geliştirebilir ve farklı taktikler uygulayabilirsiniz. Silent Castle APK Money ile sınırsız para kullanabilir ve avantaj elde edebilirsiniz.

Silent Castle APK oyunu 18 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. 18 yaşından küçük oyuncuların, anne-baba rehberliğinde oyuna katılması önerilmektedir.

Silent Castle APK oyunu, “Aliboo Stüdyo” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan bir korku oyunudur. Oyununu sitemizden Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)