Show TV APK 5.4.4

Icon Show TV APK 5.4.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Show Tv Mobil Uygulamasını Kullanarak Kanal Akışını Takip Edebilirsiniz! Show Tv Canlı Yayınlarına İstediğiniz Anda Akıllı Cihazınızdan Ulaşabilirsiniz!

Bilgisi Show TV

İsim Show TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.4.4
Boyut 37.38 Mb
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Ciner Yayın Holding
Fiyat Bedava
Google Play Linki cbg.android.showtv
Şimdi İndir

Show Tv Canli Yayın Uygulaması Nedir?

Kanal içerisindeki yayın akışını, özel kanal programlarını, arşivlenen ve güncel dizi yayınlarını, film içeriklerini ve haber programlarını, akıllı cihazınızdan izlemeniz için sunulan mobil bir uygulamadır.

İnternet bağlantınız ile kullanabileceğiniz uygulama, “Ciner Yayın Holding” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Akıcı bir arayüz ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Show Tv Yayın Akışı özelliğini kullanarak, hangi saatte hangi yayının sunulacağını Android ya da iOS sistemli cihazınızdan takip edebilirsiniz.

Show Tv Canli İzle uygulaması aracılığı ile istediğiniz herhangi bir yerde ilgi çekici kanal yayınlarına anında ulaşabilirsiniz. Gündemi yakından takip edebilir, kanalda sunulan dizileri izleyebilirsiniz.

Show Tv APK mobil uygulamasını sitemizden Android işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Mobil uygulamanın avantajlarından faydalanarak kanal yayınlarını sınırsız izleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)